KONST / Litografier / Färglitografi 17454415
nr 1745 4415
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Signerad, numrerad 342/360, Landskap. Färglitografi, bildmått: 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x52
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:47:28
29/11 07:24:49
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson
nr 1745 4415
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 1 december 2025 |
| 29/11 07:24:49 | 1 | Vinnande bud |
Pär Andersson